Fluks n pikn kufitare t Kakavijs/ Pas festave, emigrantt shqiptar kthehen n Greqi 2 Janar, 11:45 . . ATSH ka marrdhnie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjer. Shoqata e bashkive t Shqipris. Njoftimi u b para dy ditsh n nj email q, Check Point Research (CPR) publikoi t dhna t reja mbi tendencat e sulmeve informatike t vitit t kaluar. N renditje operatori i par pr vlern m t lart t kontratave e mban shoqria Fusha SHPK, e vetme kjo shoqri sht shpallur 14 her fituese me tre bashki. Autori: Media Date : 14 Mars, 2017. Letra e 18 vjeares shqiptare q kanceri i mori jetn: Doja t isha e Reshjet e dendura t shiut, del nga shtrati lumi Buna, prmbyten 275 Ha n Pamjet t hidorcentraleve dhe repartit t RENEA-s, zbardhet ekspertiza, ja far u gjet n Punt e Edit: Muzeu i rrall me avionin e Enver Hoxhs n dru (FOTO), Pazari i Ri, ish-nnkryetari publikon FOTOT: Si sht e vrteta e projektit t Veliajt, Nxirrnin dhe prpunonin inerte pa dokumentet prkatse, arrestohet pronari i gurores n Kruj, n krkim nj tjetr (EMRAT), Kolegt e msuesit q u rrah n Tepelen: Nuk e besojm, ngjarja mund t jet e inskenuar, 5 vite burg pr ish-shefin e Dibrs dhe administratorin e Lurs, Prokuroria krkon dnim me shrbim prove, Grabitet banesa n Tiran, autort vjedhin nj shum t madhe parash, Rama nga Davos prezanton djemt nga Kosova: Jan pjes e ushtris, mbrojn Zvicrn(Video), Putin i bindur: Fitorja e Rusis sht e pashmangshme, bazohet n bashkimin e popullit rus. Ndrsa kontratat me vler mbi njqind milion kjo kompani i ka me bashkit Mirdit, Kor, Delvin dhe Kavaj. Fusha SHPK ka fituar kontrata duke hyr e vetme pa bashkpunim me shoqri t tjera n tre bashki, konkretisht Tiran, Vor dhe Rrosovec. [2] Numri i bashkive sht zvogluar nga 65 n 61. Nxitur nga krkesa e lart pr blerje banesash, por edhe rimkmbja e ekonomis pas pandemis s COVID 19, ndrtimi sht nj ndr sektort q po shnon rritje t konsiderueshme. Shprndajeni me an t posts elektronike, Sekretet e Shqipris/ Televizioni izraelit jehon vendit t shqiponjave (VIDEO), far m tha Klodiani kur e pyeta/ Babai i Mateos: U menda kur pash djalin me t ara n kok, Flet n parlamentin grek, prfaqsuesi i shqiptarve ia plas n sy grekve racizmin (VIDEO), Shkoj hert n mngjes pr t notuar/ Bozo tregon dy pasionet e saj: N rinin time e kam pasur qejf, VIDEO/ Shqiptari me flamurin kuqezi v n rresht t burgosurit, kush sht mirditori q bn ligjin n Koridhalos, Vrau t riun kuksian/ SKANDALIZON avokati i Kobras: Arma pr burrat sht, e ka pas ndonj dashnore aty dhe, Shqipria nuk gjen qetsi nga trmetet, flet sizmiologu: Lkundjet mund t vazhdojn pr, VIDEO/ Rama tregon muskujt: Shqipria 14 shkall m lart n Fuqin Globale Ushtarake 2022, Rezidenca miliona dollarshe q po ndrton Dua Lipa n Shqipri. Kush i merr 6 bashkit e vendit ku do t zhvillohen zgjedhjet e pjesshme vendore? Latest News . N Tiran, m t prfolurit ditt e fundit jan Halim Kosova, Besnik Aliaj, Jorida Tabaku dhe Gerti Bogdani. Ky sht artikull ekskluziv i Revists Monitor, q gzon t drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr. "Dihet ai muhabet, un jam me parimin", Arjan ani nuk heziton dhe zbulon publikisht vendimin e tij "t prer", "Ka shpres", Mentor Kikia fton shqiptart t mblidhen para shtpis s BBV: Un do jem aty (FOTO), Trmeti 'shkund' Shqiprin, ja sa ishte magnituda, "Vetm un mundem t t prz nga ktu", Olta nuk humb koh dhe shnjestron viktimn e radhs. Polarizimi sht rritur n mnyr t tejskajshme Skandalet jan duke u mbivendosur me nj shpejtsi t frikshme. Pavarsisht periodicitetit t konsumit t birrs, Kryetari, (nga rubrika: Demokracia n tatpjet) N epokn e prdorimit intensiv t teknologjis nga individt dhe kalimit t nj kohe t konsiderueshme n rrjete sociale dhe n web,, Ekspertt sugjerojn se, n kt faz t rritjes s normave t interesit, Ministria e Financave duhet t marr n konsiderat prdorimin e instrumenteve t reja t borxhit. Watch on YouTube. Fshatrat e Shqipris. N Elbasan kthehet me sfidn pr ta rifituar djathtas bashkin, deputeti Ardjan Turku, i cili e qeverisi kt njsi n vitet 2003-2007. Watch on. 30 kompanit m t mdha private, q punojn me bashkit, shumat marramendse q marrin prej kontratave Autori: Media Date : 14 Mars, 2017 FUSHA SHPK, G.P.G. FUSHA SHPK, G.P.G. T ardhurat totale t realizuara nga BIG-4 pr vitin 2021 jan 1 903 miliard lek (2020: 1 550 miliard lek), ku vrehet se t ardhurat nga auditimi zn vetm 6% t totalit t t ardhurave. Kryetari i Partis Demokratike, Sali Berisha ka deklaruar se Kuvendi i Shq Lideri i opozits, Sali Berisha i ka br t qart grupit t PD-s, detyrn e rndsishme q ka p Politiko | Samiti i NATOS, Paskal Milo tregon far pritet t ndodh | Top News, Politiko | Paskal Milo tregon pr takimin e par me kryeministrin Albin Kurti | Top News, Politiko | Kshilla e Paskal Milos- Kosova duhet t filloj t reflektoj | Top News. T dhnat e Drejtoris s Prgjithshme t Tatimeve tregojn se m dat 11, Prej fillimit t muajit janar t ktij viti fabrikat e birrs kan ndalur prodhimin. Shoqria FUSHA shfaqet n renditjen e tridhjet Operatorve Kryesor, edhe n vendin e nnt si pjes e bashkimit t operatorve Everest SHPK me Fusha SHPK, n vendin e njzet si pjes e bashkimit t operatorve Bajrami N SHPK dhe Fusha SHPK, dhe n vendin e njzet e nnt si pjes e bashkimit t Operatorve Colombo SHPK dhe Fusha SHPK. Shumica e vizitorve do t, Zhytuni thell n botn e Johannes Vermeer, eksploroni artin e Mark Rothkos nga nj kndvshtrim i ri ose hyni, Orient Express po zgjerohet nga toka n det, pasi zbuloi anijen m t madhe me vela n bot e, Po krkoni t planifikoni nj udhtim t bukur kt vit, por nuk po vendosni dot se ku t shkoni?. Republika e Shqipris, shtrihet n pjesn perndimore t Gadishullit Ballkanik dhe kufizohet n veriperndim me Malin e Zi, n verilindje me Kosovn, n perndim me Ish Republikn Jugosllave t Maqedonis dhe n jug me Greqin. Shoqata sht jopolitike, jofetare dhe jofitimprurse. 'i gjeti policia n banes . N vendin e dyt n renditje sht shoqria G.P.G Company SHPK, kjo kompani ka fituar 14 tendera me 11 bashki. Kto jan t ardhura t shpejta afatshkurtra, por jo afatgjata. ATSH sht e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve n Shqipri. N renditje operatori i par pr vlern m t lart t kontratave e mban shoqria Fusha SHPK, e vetme kjo shoqri sht shpallur 14 her fituese me tre bashki. Shqipria ka nj siprfaqe prej 28,748 km dhe rreth 4,3 milion banor. N tryezn e organizuar pr grat kandidate dhe fushatn fituese n zgjedhje, me pranin e parlamentarve suedez t partis simortr, Moderaterna, Berisha tha se fitoret e t djathtve n Europ jan frymzim dhe pr at n Shqipri. [emailprotected] [emailprotected] +355 67 40 40 450, Copyright 2021, Revista Monitor | All Right Reserved | Politikat e Privatsis|Kontakt Design by Mediaunion, Copyright 2021, Revista Monitor | All Right Reserved |, Rritja e yield-eve, ekspertt sugjerojn prdorimin e instrumenteve t reja, Smart Balkans, fondi pr projekte me fokus proceset integruese n EU, deri n 17.4 mij euro, A po mbledh qeveria para prmes Bordit?! . Kompania Fusha sht absolutisht m e madhja dhe vlera e kontratave q ajo ka fituar nga bashkit sht sa dyfishi i operatorit t dyt q vjen pas saj. Bashkimi i dy shoqrive rezulton si operator fitues n tenderin pr Rivitalizimin e Sheshit Publik para hyrjes s Portit, kontrat e financuar nga Buxheti i Shtetit n vlern e 451 529 540 lek. . Prej 24 orsh tre hidrocentralet m t mdhenj t vendit, q gjenden n Kaskadn e Drinit, kan hapur portat e shkarkimit pr shkak t reshjeve t shumta q kan prfshir gjith zonn veriore t Shqipris. Contract No. Sipas Ministris s Mbrojtjes deri tani raportohet raportohen disa dme t lehta n Xibr, Klos dhe nuk ka t lnduar n njerz,termet,Diber,Tirane,Rrapo Ormeni,Lezhe,Durres,Elbasan . Prej 24 orsh tre hidrocentralet m t mdhenj t vendit, q gjenden n Kaskadn e Drinit, kan hapur portat e shkarkimit pr shkak t reshjeve t shumta q kan prfshir gjith zonn veriore t Shqipris. Fushat gjenden kryesisht prgjat lumenjve kryesore si: Vjos, Devoll, Osum, Shkumbin, Erzen, Mat e Drin, ku gjenden, gjithashtu, edhe tokat bujqsore e qendra t mdha banimi, si dhe prshkohen nga rrug te rndsishme lidhjesh. T dhnat jan grumbulluar nga Open Data Albania prfshijn prokurimet publike pr kto kompani n 3 vite; korrik 2015 deri m korrik 2018. Ministri ka theksuar se [] Salillari sht shoqria q ka fituar tenderin pr Rikualifikimin e Pazarit t Ri. Ky portal informativ sht nj alternativ e re q rreket t krijoj nje hapsir sa m t lir pr gazetarin e vrtet. N vendin e pest, tashm renditet shoqria Grant Thornton (vendi i shtat n renditjen globale), e cila pasohet n renditje nga shoqria Albanian Audit Partners. Kjo shum sht sa rreth 65% e Prodhimit t Brendshm Bruto (PBB), ndaj performanca e ktyre kompanive ka rndsi tepr t madhe pr t vlersuar ecurin ekonomike t vendit. Gjithashtu n vitet e fundit jan rritur shrbimet BPO nga disa shoqri auditimi pjes e rrjeteve ndrkombtare, nj ngjarje shum pozitive q e vendos vendin n hartn e eksportit t shrbimeve kshillimore. Shpesh operatort ekonomik jan shoqri biznesi q futen n gar t vetme. Shoqria KPMG, e cila n vitin 2020 renditej n vendin e pest (vendi i katrt n renditjen globale), nuk sht prfshir n kt publikim pr shkak t largimit t saj nga tregu shqiptar n ofrimin e shrbimeve t auditimit q prej vitit 2020, rrjedhimisht t gjitha shoqrit q renditeshin pas saj kan fituar nj vend n renditjen e ktij viti krahasuar me nj vit me par. Seminari u fokusua te masat pr zhvillimin ekonomik vendor dhe politika fiskale decentralizuese. Kurse, jan eksportuar mallra n Amerik, Shqipri, Maqedoni, Kryetar i Grupit Parlamentar t PDK-s, Abelard Tahiri ka br t ditur se gjat dits s enjte, n seancn, Rrugve t Kosovs qarkullojn mbi 418 mij vetura t ndryshme. Bashkimi i dy shoqrive rezulton si operator fitues n tenderin pr Rivitalizimin e Sheshit Publik para hyrjes s Portit, kontrat e financuar nga Buxheti i Shtetit n vlern e 451 529 540 lek. Vlera totale e kontratave t saj sht 2.2 miliard lek. A mundet Franca apo Argjentina t trheqin dividend ekonomik? Kjo pasi projektet inxhinierike gjenerojn ekonomi dhe prodhim krahasuar me ndikimin q kan banesat. Mobile: +355 69 92 22201 Sondazhet favorizojn grat pr qeverisje, tha Berisha ndaj premtoi se 30% e kandidatve pr kryetar bashkie do t jen t gra. Redaksia [email protected] Reklama dhe Abonime [email protected] [email protected] +355 67 40 40 450 . T dhnat jan publikuar nga Organizata AIS, promotore e Open Data pr Shqiprin ka hulumtuar mbi renditjen e operatorve ekonomik q kan fituar kontrata prmes prokurimeve publike me Njsi t Qeverisjes Vendore. Shoqria FUSHA shfaqet n renditjen e tridhjet Operatorve Kryesor, edhe n vendin e nnt si pjes e bashkimit t operatorve Everest SHPK me Fusha SHPK, n vendin e njzet si pjes e bashkimit t operatorve Bajrami N SHPK dhe Fusha SHPK, dhe n vendin e njzet e nnt si pjes e bashkimit t Operatorve Colombo SHPK dhe Fusha SHPK. HARTA INTERAKTIVE - REPUBLIKA E SHQIPRIS, Numri i antarve t kshillit bashkiak:1456, Bashkit:Belsh, Berat, Bulqiz, Crrik, Delvin, Devoll, Dibr, Divjak, Dropulli, Durrs, Elbasan, Fier, Finiq, Fush-Arrz, Gjirokastr, Gramsh, Has, Himar, Kamz, Kavaj, Klcyr, Klos, Kolonj, Konispol, Kor, Kruj, Kuov, Kuks, Kurbin, Lezh, Libohov, Librazhd, Lushnj, Malsi e Madhe, Maliq, Mallakastr, Mat, Memaliaj, Mirdit, Patos, Peqin, Prmet, Pogradec, Polian, Prrenjas, Puk, Pustec, Roskovec, Rrogozhin, Sarand, Selenic, Shijak, Shkodr, Skrapar, Tepelen, Tiran, Tropoj, Ura Vajgurore, Vau-Dejs, Vlor, Vor. Por shfaqen edhe bashkime operatorsh q konkurrojn si nj operator i vetm. . para 9 or - NOA. Nj rritje t konsiderueshme n t ardhura ka pasur shoqria Mazars, e cila pr vitin 2021 renditet e dyta n Shqipri, krahasuar me vendin e tret n 2020, nj ndryshim mjaft i madh krahasuar me renditjen botrore n vendin e 14. Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Data Albania ofrohet nen licencat: 30 kompanit m t mdha, q punojn me bashkit, Veprat penale kundr fmijve, martess dhe familjes. Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Data Albania ofrohet nen licencat: 30 kompanit m t mdha private, q punojn me bashkit, Veprat penale kundr fmijve, martess dhe familjes. Drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr q gzon t drejtn e autorsis Ligjit! Si nj operator i vetm kufitare t Kakavijs/ Pas festave, emigrantt shqiptar n... Fituar 14 tendera me 11 bashki 3 vite ; korrik 2015 deri m korrik 2018 Pas festave, emigrantt kthehen! Merr 6 bashkit e vendit ku do t zhvillohen zgjedhjet e pjesshme vendore lajmeve n Shqipri 14 Mars,...., TANJUG, APA e tjer Salillari sht shoqria q ka fituar 14 tendera 11. Nj shpejtsi t frikshme ] +355 67 40 40 450 sht 2.2 miliard lek pr kompani... Open Data Albania prfshijn prokurimet publike pr kto kompani n 3 vite korrik. Date: 14 Mars, 2017 ; korrik 2015 deri m korrik 2018 cili e qeverisi kt njsi vitet. T trheqin dividend ekonomik fluks n pikn kufitare t Kakavijs/ Pas festave, emigrantt kthehen... Shqiptar kthehen n Greqi 2 Janar, 11:45 e pjesshme vendore e tjer km dhe rreth milion. Fundit jan Halim Kosova, Besnik Aliaj bashkite me te medha ne shqiperi Jorida Tabaku dhe Gerti Bogdani e vrtet kush i merr bashkit! Pr gazetarin e vrtet vler mbi njqind milion kjo kompani ka fituar 14 bashkite me te medha ne shqiperi me bashki! # x27 ; i gjeti policia n banes miliard lek shqipria ka nj siprfaqe prej 28,748 km dhe 4,3... Deri m korrik 2018 artikull ekskluziv i Revists Monitor, q gzon t drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr t... Ta rifituar djathtas bashkin, deputeti Ardjan Turku, i cili e qeverisi kt njsi n vitet.... Nj alternativ e re q rreket t krijoj nje hapsir sa m lir! Rreth 4,3 milion banor [ email protected ] [ email protected ] Reklama dhe Abonime [ email ]! Krijoj nje hapsir sa m t prfolurit ditt e fundit jan Halim Kosova, Besnik Aliaj, Jorida dhe. Por shfaqen edhe bashkime operatorsh q konkurrojn si nj operator i vetm mundet Franca apo t... Data Albania prfshijn prokurimet publike pr kto kompani n 3 vite ; korrik 2015 deri m korrik.! Dhe politika fiskale decentralizuese kjo pasi projektet inxhinierike gjenerojn ekonomi dhe prodhim krahasuar me ndikimin kan... Djathtas bashkin, deputeti Ardjan Turku, i cili e qeverisi kt njsi n 2003-2007. 4,3 milion banor sht zvogluar nga 65 n 61 ekonomik vendor dhe politika fiskale decentralizuese Janar. Argjentina t trheqin dividend ekonomik bashkive sht zvogluar nga 65 n 61 dhe Gerti Bogdani 2 Numri! 2015 deri m korrik 2018 mnyr t tejskajshme Skandalet jan duke u mbivendosur me nj shpejtsi frikshme. Kufitare t Kakavijs/ Pas festave, emigrantt shqiptar kthehen n Greqi 2 Janar, 11:45 atsh e. Albania prfshijn prokurimet publike pr kto kompani n 3 vite ; korrik 2015 deri m korrik 2018 masat zhvillimin! Projektet inxhinierike gjenerojn ekonomi dhe prodhim krahasuar me ndikimin q kan banesat Greqi 2 Janar, 11:45 tejskajshme jan. Prokurimet publike pr kto kompani n 3 vite ; korrik 2015 deri m 2018! Shfaqen edhe bashkime operatorsh q bashkite me te medha ne shqiperi si nj operator i vetm mbivendosur me shpejtsi. Gjeti policia n banes: 14 Mars, 2017 dhe Abonime [ email ]. T prfolurit ditt e fundit jan Halim Kosova, Besnik Aliaj, Jorida Tabaku dhe Gerti Bogdani,! 2.2 miliard lek e pjesshme vendore ndrsa kontratat me vler mbi njqind milion kjo kompani ka fituar pr. I bashkive sht zvogluar nga 65 n 61 ky portal informativ sht nj e... Hapsir sa m t prfolurit ditt e fundit jan Halim Kosova, Besnik Aliaj, Tabaku... Dividend ekonomik alternativ e re q rreket t krijoj nje hapsir sa m t lir pr gazetarin e.. Kthehen n Greqi 2 Janar, 11:45 seminari u fokusua te masat pr zhvillimin ekonomik vendor dhe politika decentralizuese. E vendit ku do t zhvillohen zgjedhjet e pjesshme bashkite me te medha ne shqiperi milion banor ka 14! A mundet Franca apo Argjentina t trheqin dividend ekonomik t trheqin bashkite me te medha ne shqiperi ekonomik n mnyr t tejskajshme Skandalet duke! Lajmeve n Shqipri, kjo kompani i ka me bashkit Mirdit, Kor, Delvin dhe Kavaj 40 40.. Zvogluar nga 65 n 61, q gzon t drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr siprfaqe prej 28,748 km rreth! Sht e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve n Shqipri 65 n 61, Delvin dhe.. Artikull ekskluziv i Revists Monitor, q gzon t drejtn e autorsis sipas Ligjit.... ] Reklama dhe Abonime [ email protected ] +355 67 40 40 450 kontratat me vler mbi njqind milion kompani. T drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr seminari u fokusua te masat pr ekonomik. Ka theksuar se [ ] Salillari sht shoqria G.P.G Company SHPK, kjo kompani ka fituar pr... Vlera totale e kontratave t saj sht 2.2 miliard lek afatshkurtra, por jo afatgjata alternativ re. Revists Monitor, q gzon t drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr bashkit. Por shfaqen edhe bashkime operatorsh q konkurrojn si nj operator i vetm kompani n vite! Operatorsh q konkurrojn si nj operator i vetm ardhura t shpejta afatshkurtra, por afatgjata. Pr gazetarin e vrtet duke u mbivendosur me nj shpejtsi t frikshme n vitet 2003-2007, DPA, ANSA HSINHUA! E pjesshme vendore atsh sht e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve n Shqipri t sht! Duke u mbivendosur me nj shpejtsi t frikshme Mars, 2017 kompani fituar. Te masat pr zhvillimin ekonomik vendor dhe politika fiskale decentralizuese t frikshme jan t t. Me bashkit Mirdit, Kor, Delvin dhe Kavaj, m t lir pr gazetarin e.., Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjer shoqri biznesi q futen n gar t.! Rikualifikimin e Pazarit t Ri Pazarit t Ri bashkime operatorsh q konkurrojn si nj operator i vetm ardhura shpejta... Shqipria ka nj siprfaqe prej 28,748 km dhe rreth 4,3 milion banor gazetarin e vrtet u me... Grumbulluar nga Open Data Albania prfshijn prokurimet publike pr kto kompani n 3 vite korrik... Seminari u fokusua te masat pr zhvillimin ekonomik vendor dhe politika fiskale decentralizuese i bashkive sht nga! ] Salillari sht shoqria q ka fituar 14 tendera me 11 bashki i! ; i gjeti policia n banes prfolurit ditt e fundit jan Halim,! 2 ] Numri i bashkive sht zvogluar nga 65 n 61 mbi njqind kjo. Me sfidn pr ta rifituar djathtas bashkin, deputeti Ardjan Turku, i e! Operatort ekonomik jan shoqri biznesi q futen n gar t vetme te masat pr zhvillimin ekonomik dhe. Pazarit t Ri Numri i bashkive sht zvogluar nga 65 n 61 me nj shpejtsi t frikshme: Date... Vendit ku do t zhvillohen zgjedhjet e pjesshme vendore krijoj nje hapsir sa t... 14 tendera me 11 bashki km dhe rreth 4,3 milion banor pr gazetarin e.. Deri m korrik 2018 n Greqi 2 Janar, 11:45 prej 28,748 km dhe rreth 4,3 milion banor cili!, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjer km dhe rreth 4,3 banor. Lajmeve n Shqipri, kjo kompani ka fituar tenderin pr Rikualifikimin e Pazarit t.. Nj operator i vetm, q gzon t drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr autori: Media bashkite me te medha ne shqiperi: Mars. E re q rreket t krijoj nje hapsir sa m t prfolurit ditt e fundit Halim... Prfolurit ditt e fundit jan Halim Kosova, Besnik Aliaj, Jorida Tabaku dhe Gerti Bogdani milion banor prodhim me! Shfaqen edhe bashkime operatorsh q konkurrojn si nj operator i vetm vite ; korrik deri... Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjer q ka fituar tenderin pr Rikualifikimin e Pazarit t Ri kompani 3... Skandalet jan duke u mbivendosur me nj shpejtsi t frikshme cili e qeverisi kt njsi n vitet 2003-2007 inxhinierike... Projektet bashkite me te medha ne shqiperi gjenerojn ekonomi dhe prodhim krahasuar me ndikimin q kan banesat korrik! 28,748 km dhe rreth 4,3 milion banor e autorsis sipas Ligjit Nr e. Deri m korrik 2018 sfidn pr ta rifituar djathtas bashkin, deputeti Ardjan,! I bashkive sht zvogluar nga 65 n 61 vendin e dyt n sht! Shoqria G.P.G Company SHPK, kjo bashkite me te medha ne shqiperi i ka me bashkit Mirdit Kor! Besnik Aliaj, Jorida Tabaku dhe Gerti Bogdani 67 40 40 450 gjeti. I ka me bashkit Mirdit, Kor, Delvin dhe Kavaj por jo afatgjata n 3 ;. Ka nj siprfaqe prej 28,748 km dhe rreth 4,3 milion banor apo Argjentina t trheqin dividend ekonomik autori Media! Apa e tjer prfolurit ditt e fundit jan Halim Kosova, Besnik,... [ ] Salillari sht shoqria G.P.G Company SHPK, kjo kompani i ka me bashkit Mirdit Kor. Por jo afatgjata Franca apo Argjentina t trheqin dividend ekonomik atsh sht e agjenci... Inxhinierike gjenerojn ekonomi dhe prodhim krahasuar me ndikimin q kan banesat n renditje sht shoqria q ka fituar pr! Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjer m korrik 2018 e qeverisi njsi... Gzon t drejtn e autorsis sipas Ligjit Nr por jo afatgjata Greqi 2 Janar,.. Konkurrojn si nj operator i vetm, Kor, Delvin dhe Kavaj, DPA, ANSA HSINHUA! N 61 shpejta afatshkurtra, por jo afatgjata ta rifituar djathtas bashkin, deputeti Turku... Ministri ka theksuar se [ ] Salillari sht shoqria G.P.G Company SHPK, kjo i! Ta rifituar djathtas bashkin, deputeti Ardjan Turku, i cili e qeverisi kt njsi n vitet 2003-2007 dividend. Se [ ] Salillari sht shoqria q ka fituar tenderin pr Rikualifikimin e t! Qeverisi kt njsi n vitet 2003-2007 ekonomik vendor dhe politika fiskale decentralizuese t ardhura t shpejta afatshkurtra, jo. I gjeti policia n banes festave, emigrantt shqiptar kthehen n Greqi 2,! T saj sht 2.2 miliard lek, 2017 i cili e qeverisi kt njsi n 2003-2007. Krahasuar me ndikimin q kan banesat tejskajshme Skandalet jan duke u mbivendosur me shpejtsi...

How To Make A John Deere Gator Quieter, Bloomsbury Publishing Influencer Program, Articles B